top of page

Ankara’da Özel Hasta Nakil Aracı Var Mı ?

Ankara’da özel hasta nakil aracı ve özel ambulans var mı sorusuna net bir şekilde evet diyebiliriz. Çünkü birbirinden kaliteli ve özel bir şekilde özel hasta nakil aracı hizmetleri sunulmaktadır. hem NHS hem de özel hastalar için eksiksiz bir hasta taşıma hizmeti sunar. Bu, tüm mobilite ihtiyaçlarını kapsar ve uzman bariatrik transferleri içerir. Tüm ambulanslarımızda hastaların güvenli ve emniyetli bir şekilde araca aktarılabilmesi ve rahat ettirilebilmesi için rampalar ve kat takip sistemi bulunmaktadır. PTS araçlarımızın tamamı tekerlekli sandalye ve sedye yanaşma kabiliyetleri ile donatılmıştır.


Profesyonel Nakil Hizmetleri

Acil olmayan tüm PTS personeli, gerekli İlk Yardım standartları konusunda tam eğitimlidir ve hasta bakımı konusunda deneyimlidir.

Hastane veya klinik randevularına katılan hastalar için sözleşmeli acil olmayan hasta nakli sağlamak için bu hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Hizmet saatleri, coğrafi alan ve hasta grupları gibi gereksinimlerin bölgeler arasında farklılık gösterdiğine inandığımızdan, hizmetimiz yerel bölgenin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilmiştir.


İLETİŞİM: 0551 040 96 7989 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page