top of page

Özel Ambulans Fiyat - ücret hesaplama

ambulans iç.JPG

Bize ulaşın. 0551 040 96 79

Ankara Özel Ambulans Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara özel ambulans fiyatları ne kadar merak ediyor musunuz? O halde hem fiyatlar hem de fiyatları etkileyen unsurları dikkate alarak sizin için en özel seçeneklerin neler olduğuna bir göz atmanın tam zamanı! Ankara’da özel ambulans hizmeti almak istiyor olabilirsiniz. Ama bu konuda nasıl bir çözüme ulaşacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada Aşağıda hizmete dair bütün sürece bir göz atabilirsiniz.

Özel Ambulans Fiyatları Neye göre hesaplanır.

Ambulans ücreti belirlenirken bir çok kriter vardır. Her hasta için aynı ücret çıkmaz. Ücret belirlenirken dikkat edilen kriterler şu şekildedir.

- Hastanın durumu

- Sürekli kullandığı cihaz

- Yürüyüp yürüyememesi

- Kaçıncı kattan indirileceği

- Kilo ve yaş durumu

- Bulaşıcı hastalık durumu

- Acil durumunun olup olmadığı

- Nereye gideceği

VS. durumlar belirleyici olmaktadır..

Özel Ambulans Fiyatları

2024 özel ambulans ücret belirleme komisyonu tarafından belirlenen ücretler şu şekildedir;

Hasta nakil ambulansı: Şehir içi ve şehir dışı hasta nakil ambulansı ücreti 10 km ye kadar  asgari 783 TL azami 1002 TL  10 km ve üzeri mesafelerde açılış ücreti + her km için 29 TL olarak hesaplanmıştır.

Bekleme ücreti ise; her saat için 512 TL dir.

Acil yardım ambulansı: Şehir içi ve şehir dışı acil yardım ambulansı ücreti 10 km ye kadar  asgari 1110 TL azami 1335 TL  10 km ve üzeri mesafelerde açılış ücreti + her km için 36 TL olarak hesaplanmıştır. Beklemelerde ve organizasyonlarda verilen ücret ise saatlik 662 TL dir.

Ankara’da özel ambulans hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus kesinlikle mesafe ve hasta talepleridir. Nakil yapılacak olan noktalar arasındaki mesafe arttıkça ödemeniz gereken ücretlerin de artış göstereceğinden söz etmek gerekmektedir.

 

Bunun yanı sıra hastaların nakil esnasında ekstra taleplerini de dikkate almak önemlidir.

Siz de bir Ankara özel ambulans hizmeti satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bu hususları ele almalısınız. Aksi takdirde karşı karşıya kalacağınız fiyatlar sizi pek de tatmin etmeyecektir. O halde tüm bunlara dikkat ederek kaliteden yana tercih kullanmaya başlayabilirsiniz.

ambulans dış mavi.JPG
bottom of page